fbpx
Необхідно було підібрати миючий засіб для миття пластикових ящиків у таримийній машині. Спасибі менеджеру, який одразу порекомендував миючий засіб. Якість відмінна, зі своїми завданнями миючий засіб справляється добре. Також брали засіб для видалення білка і жиру з підлоги - все відмило, все добре.
ООО “Вересень Плюс”
Заказала в компании универсальное органическое моющее средство ОЛЛКЛИНЕР ЭКСТРА. Доставку сделали на следующий день. Средством очень довольна - имеет приятный нейтральный запах, дозировка очень маленькая, руки не сушит и не обжигает как некоторые бытовые средства. Пена очень маленькая и легко смывается. Огромное спасибо за консультацию. p.s.Огромное спасибо за консультацию по моющим средствам. Теперь буду использовать только профессиональные моющие вещества.
ТОВ "Клінінг Груп"
Добрий день. Хочу сказати спасибі менеджерам компанії "Ренд сервіс". Вибирали для офісу миючий засіб для збирання. З виглядом кошти довго не могли визначитися, але хлопці нам усе пояснили та підказали, на що треба звертати увагу. У результаті купили засіб Сантехніка - дуже порадувала низька ціна та висока якість цієї продукції. Ще раз дякую за хорошу консультацію!
ТОВ "Фортуна-Атракціон Інвестмент"
От лица всего коллектива нашего предприятия, хотим поблагодарить технолога и менеджера компании ООО "Ренд сервис" за комплексный подход, системность, и технологическую грамотность. Ребята лично присутствовали при тестировании моющих средств, настроили полный цикл мойки и дезинфекции, на каждый цех предоставили технологические карты моек. Еще один не маловажный плюс- поставки под ключ, т.е. берем все моющие средства у одного поставщика. Удачи Вам и процветания!
ТОВ "КРЕМА ПРОДОТТІ"
Висловлюємо подяку всьому колективу за своєчасне виконання замовлень та постачання антисептичних засобів для обробки рук. Засіб ST-Z3 виправдало себе беззастережно порівняно зі звичними спиртовими антисептиками. Результат 100%, при цьому не сушить руки і найголовніше має тривалий ефект.
ТОВ "Менора ЛТД"